O nas

Dostawcą tabliczek przydrzwiowych oraz właścicielem sklepu internetowego Twoja Tabliczka jest firma Rama Projekt Sp. z o.o. z Krakowa. Działamy na rynku identyfikacji wizualnej od 1998 roku (wcześniej jako Rama Sp. z o.o.). Za nami setki wykonanych projektów i zadowolonych klientów. Sklep umożliwia zakup funkcjonalnego produktu, który można dobrać do indywidualnych wymagań.

Do sprawnego wykonania zamówienia wykorzystujemy wszystkie dostępne nakłady osobowe, informacyjne, rzeczowe i finansowe. Oferujemy wysoki poziom zaangażowania w wykonanie otrzymanego zadania. Znajduje to odzwierciedlenie w wyjątkowo wysokim standardzie współpracy. Przedsiębiorstwo przestrzega ustalonego terminu realizacji zamówienia.

Poza rozwiązaniami systemowymi, do których należą tabliczki przydrzwiowe, Rama Projekt oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Proponujemy kompleksowe oznakowanie budynków wewnątrz i na zewnątrz. Są to najczęściej: litery blokowe, litery podświetlane, tablice wolnostojące, tablice adresowe, kasetony, pylony, stojaki, ekspozytory, gabloty. Projektujemy i wykonujemy na zamówienie inne elementy wyposażenia wnętrz. Należą do nich w szczególności meble biurowe, ścianki przestawne i ścianki mobilne. Osobnym działem są elementy zabudowy przemysłowej hal. Zabudowania w halach do: pracy nadzoru, laboratoriów itp. Tam, gdzie szuka się możliwości pracy w czystych lub wyciszonych pomieszczeniach.

Oferujemy wysoką jakość naszych produktów, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Działamy na terenie całego kraju. Oprócz sprzedaży standardowych wyrobów, realizujemy również nietypowe zamówienia. Mogą one obejmować również projekt, wykonanie prototypu, montaż i serwis. Do produkcji używamy różnorodnych – wysokiej jakości materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacjach wymagających solidnych technicznych umiejętności.

Klient potrzebujący pomocy, może bez obaw zwrócić się do nas o doradztwo. Pomoc przy wyborze właściwego rozwiązania, może być znacznym ułatwieniem dla zamawiającego. Szczegółowa wiedza o produktach i ich właściwościach, pozwala sprawnie podjąć trafną decyzję.

Więcej informacji o Rama Projekt znajdziesz także na firmowej stronie internetowej

0
koszyk jest pusty